Nõo lasteaias Krõll igav ei hakka — ettevõtmisi on palju ja põnevust jagub

Leivategu
 
Nõo lasteaed asub Nõo aleviku südames, Kivi tänaval.
Lasteaiapere on maalasteaia kohta parajalt suur ja kosub üha suuremaks. 2020 aasta sügisel on oodata lasteaeda kuni 175 last kellega asub tegutsema 38 täiskasvanut. Lapsi, kes soovivad meie lasteaeda tulla, on aga veel rohkem. Et ruumi jaguks, ehitatakse juurde kaks rühma. 
 
Meie lasteaias igav ei hakka, sest ettevõtmisi on palju ja põnevust jagub:
Meil on avar õueala, mis pakub ohtralt võimalusi õuesõppe-tegevusteks  ja kus kasvab mitmekesine taimestik, mida on huvitav tundma õppida. Väärtustame oma igapäevategemistes keskkonnahoidu ja hoiame elurikkust. Oleme Tartu maakonnas esimeste lasteaedade seas, kelle keskkonnaalast tegevust tunnustati 2019 aastal Rohelise Kooli lipuga. Äsja pälvisime Kekkonnakäpa konkursil tunnustuse kategoorias — Õnnelik õppija 2020.
 
Oleme aktiivsed terviseedendajad. Lasteaed kuulub tervist edendavate lasteaedade (TEL)  võrgustikku alates 2008. Terviseedendust veab tervisemeeskond. Alates aiarühmadest toimuvad tervisetegevused, kus lapsed saavad vajalikke teadmisi tervise hoidmisest.
 
Kokkame lastega. Olgu koostegevuses valminud salat, võileib, smuuti,  küpsisetort, leivapätsike või koguni omatehtud maitsevõi- see maitseb hea!
Käime ajaga kaasas: avastame tahvelarvutitega tegutsedes digiõppe maailma  ja katsetame robootika võimalusi.
Oleme küll maalasteaed, aga avastame kaugemaid paiku  läbi õppekäikude, ekskursioonide ja teatrikülastuste.  
 
Märkame ja toetame laste eripära: meil töötavad logopeed ja eripedagoog ning tugiisikud.
Lisaks regulaarsetele muusika ja liikumistegevustele saavad lapsed kord nädalas osaleda rütmikategevuses.
Meie lasteaia õpetajad osalevad Erasmus+ ja NordPlusJunior rahvusvahelistes koostööprojektides, mis on andnud võimaluse teiste riikide lasteaedades kohapeal õppimas käia ja kasutada Euroopast saadud kogemusi töös lastega Nõo lasteaias.
 
Oleme õue- ja  kogemusõpet rakendav, lapsekesksust, loodust, tervist, traditsioone ja innovaatilisust väärtustav ning digiõpet avardav  lasteaed.
 
Tule ja  tutvu meie tegemistega Maal elamise päeval!