Telli raamatud raamatukappi

Nõo raamatukogu klientidel on mugav võimalus laenutada raamatudi raamatulaenutuskapi vahendusel.

Raamatulaenutuskapi teenust pakutakse kõigile täiskasvanutele, kes on registreeritud raamatukogu lugejaks. 23-kohaline raamatukapp asub Nõo raamatukogu akende juures perearstikeskuse poolse ukse kõrval. Raamatute tellimiseks raamatukappi on mitu võimalust:

1) Reserveerige raamatud ja raamatukapp lugejaportaalis URRAM

  •  Logige sisse ID- kaardi või mobiili ID-ga lugejaportaali www.lugeja.ee
  • Otsige välja teavikukataloogist sobivad raamatud ning jälgige, et raamatukoguna oleks kirjas Nõo raamatukogu
  • Vajutage otsitud raamatu juures olevale märkele „Loe lähemalt!" 
  • Kerige lehte allapoole, kuni näete valikuid Tutvustus/Leidumus/Reserveeri 
  • Vajutage „Reserveeri" valikule
  • Vajutage kirjele „Nõo raamatukogu", et avada raamatukapi võimalus ja valige märge „Kappi"

Olete edukalt reserveerinud raamatu, mis pannakse Teile lugemiseks raamatukappi. Raamatu saab kätte sõnumiga edastatud koodi kasutades.

2) Raamatukoguhoidja vahendusel

Helistage telefonil 510 2682 või 745 5237 raamatukogu lahtioleku aegadel, reserveerige raamatud ning andke teada soovist saada need kätte raamatukapist.
Kirjutage e-kiri aadressil  raamatukogu@nvv.ee ja lisage raamatukapi soov.

Kuidas tellitud raamatu laenutuskapist kätte saab?

Raamatu kappi saabumisel saabub teile SMS või e-kiri uksekoodi ning järele tulemise tähtajaga. Sisestage kapil olevale paneelile teile saadetud uksekood, võtke kapist raamatud ning sulgege uks. Laenutähtaeg hakkab jooksma ajast, kui raamatud sisestatakse raamatukappi. Tähtaja sedel on raamatu vahel. Tellitud raamatutele saab järele tulla kolme päeva jooksul. Tähtaja möödudes tellimus tühistatakse.

NB! Raamatukappi täidetakse vaid raamatukogu lahtiolekuaegadel, näiteks laupäeva õhtul tehtud reserveering täidetakse teisipäeva hommikul.

 

Raamatute tagastamine:

  • Raamatukappi raamatuid tagastada ei saa.
  • Kui raamatukogu on suletud, saab raamatud kontaktivabalt ning ööpäevaringselt tagastada Nõo vallavalitsuse peaukse kõrval asuvasse tagastuskasti.
  • Kes aga eelistab raamatukogutöötajaga silmast silma suhelda, siis neid rõõmustavad Nõo raamatukogu töötajad ikka tavapärastel raamatukogu lahtiolekuaegadel.