Talgud Luke mänguväljakul

Mõnusal ja soojal laupäeval, 23. aprillil toimusid kevadised talgud Luke mänguväljakul. Talgute eesmärk oli värskendada ja parandada aasta jooksul tuultest, vihmadest ja tormidest kahjustatud ehitiste väljanägemist. Päev algas kell 12 ja kokku tuli ligi 30 inimest, isegi kaks lemmiklooma oli kohal.

Algatuseks jagasime ära planeeritavad tööd.

Värvimistööde käigus tuli üle võõbata kiiged, laud ja tahvel. Riisusime ja puhastasime liivakasti ning meisterdasime lillekasti — selleks oli vana autokumm, mille lapsed üle värvisid ja sisse sai istutatud võõrasemataimed.

Värviga juhtus väike äpardus, poest anti meile vale värvitoon ning sellel aastal on meie joonistustahvel valge.

Käeoleval aastal on mänguväljaku stiiliks värvilised täpid ja mummud, mida võib külastaja kohata tahvlil, lillekastil ja pakkudel.

Tublidel talgulistel söötsid kõhud täis meie head sponsorid ja toetajad — Rõngu Pagar, Kommipomm, Alma, Viinamärdi talu ja kohalik elanik Irja Adder, kes tegi imemaitsva talgusupi. Päeva tipphetk oli jäätis, mille eest südamlik tänu Viinamärdi talu perenaisele.

Talgumeeleolu oli rõõmust pakatav. Päev lõppes varem, kui planeerisime, sest tublid nobenäpud töötasid väga kiiresti ja usinalt.

Tänan kõiki osalejaid ja toetajaid (Lilletare), tänu kellele saime renoveerida mänguplatsi ja muuta selle taas säravamaks ja värvilisemaks kui varem.

 

Martin Lillevere